Instalace a konfigurace Power Pivot 2010

Pro instalaci PowerPivot ve verzi 2010 je třeba Windows XP SP3 nebo něco novějšího (Vista, 7, 8).

Aktuální verzi doplňku je možné stáhnout tady:

Stažený soubor otevřete a proklikejte se instalací. Pak ověřte, jestli v Excelu už vidíte kartu Power Pivot. Pokud ne, jděte do Soubor / Možnosti / Doplňky, klikněte na PowerPivot a pak na Přejít. Pokud se bude Excel na něco ptát, tak zase odklikejte.

Teď už by měla být karta Power Pivot zobrazená.

2 komentáře “Instalace a konfigurace Power Pivot 2010
 1. Roman Bílek napsal:

  Dobrý den,
  prosím Vás chtěl bych se zeptat když mám excelovské soubory vytvořeny v Excel(powerpivot)2013 a chci excelový soubor otevřít v Office 2010 tak se mi otevře ale když dám aktualizovat data tak se nic nestane. Jedná se o správné fungování? Vím, že když něco vytvořím v PowerPivot2013 tak to nelze potom otevřít v 2010 ale já chci na souboru jen aktulizovat datovou tabulku. Je to možné?
  Děkuji
  S pozdravem Roman Bílek

 2. Jiří Beran napsal:

  Dobrý den,
  myslím že to je nekompatibilita verzí, ale popravdě řečeno jistý si tím nejsem. Jinak také pozor na to že verze PP nejsou přímo svázané s verzemi Office, tak zkuste nejprve stáhnout úplně poslední verzi PP pro 2010. Nic chytřejšího neporadím :)

Napsat komentář

Firemní kurzy

 • Přemýšlíte o firemním školení Excelu?
 • Školíme Excel od začátečníků po experty, ale také PowerPoint, PowerPivot nebo Access.
Mám zájem o kurz

Individuální výuka

 • Hledáte individuální výuku nebo konzultaci? Chcete se poradit se složitějším úkolem, nebo se rychle připravit na pracovní pohovor?
 • Pak máme co nabídnout.

Mám zájem o výuku